CaleidoZorg is actief in diverse gemeenten in Nederland. Op dit moment hebben wij de volgende vestigingen:

CaleidoZorg Eindhoven

Ceramlaan 12  (Stichting Gezondheidscentra Eindhoven | SGE)
5641 GD Eindhoven

088 456 44 00
eindhoven@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Eindhoven

Beemdstraat 48A (étage 2),
5652 AB, Eindhoven

088 456 44 00
eindhoven@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Rotterdam Zuidwijk

Medisch Centrum Zuidwijk

Schere 31
3085 DT Rotterdam

088 456 44 00 (Ook voor POH-GGZ!)
rotterdam@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Rotterdam Blijdorp

Gezondheidscentrum Blijdorp

Stratenweg 108F
3039 JJ Rotterdam

088 456 44 00
rotterdam@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Vlaardingen

Burgemeester van Lierplein 79
3134 ZB Vlaardingen

088 456 44 00
vlaardingen@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Spijkenisse

Locatie Medisch Centrum HOED

Oberonweg 1
3208 PE Spijkenisse

088 456 44 00
spijkenisse@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Spijkenisse

Doctor J.M. Den Uyllaan 9
3201 WR Spijkenisse

088 456 44 00
spijkenisse@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Hellevoetsluis

Locatie Medisch centrum BIB CV

Woordbouwerplein 1
3224 XL Hellevoetsluis

088 456 44 00
hellevoetsluis@caleidozorg.nl

CaleidoZorg Tilburg

Ringbaan Noord 179
5046 AA Tilburg

088 456 44 00
tilburg@caleidozorg.nl