Caleido Zorg | Vestigingen
77
page-template-default,page,page-id-77,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Vestigingen

CaleidoZorg is actief in diverse gemeenten in Nederland. Op dit moment hebben wij de volgende vestigingen:

CaleidoZorg Den Haag

Parkstraat 83 (Haagsche Hof gebouw, 2de verdieping)
2514 JG Den Haag
T 088 456 44 00
M 06 4477 6031
E  denhaag@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Eindhoven

Ceramlaan 12  (Stichting Gezondheidscentra Eindhoven | SGE)
5641 GD Eindhoven
T 088 456 44 00
M 06 4242 9722
E  eindhoven@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Eindhoven

Locatie Regus

Fellenoord 130
5611 ZB Eindhoven

E  eindhoven@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Rotterdam

Medisch Centrum Zuidwijk
Schere 31
3085 DT Rotterdam
T 088 456 44 00 (Ook voor POH-GGZ!)
M 06 2316 5673
E rotterdam@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

Jan Frederik Vlekkeweg 1
5026 RJ Tilburg
T 088 456 44 00
M 06 4242 9722
E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

Locatie Regus

Hart van Brabantlaan 12-14 Het Laken
5038 JL Tilburg

T 088 456 44 00

E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Vlaardingen

Locatie Touchfit
Hendrik Casimirstraat 151
3136 BD Vlaardingen
T 088 456 44 00
E  vlaardingen@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Vlaardingen

Locatie Ondernemerscentrum Rijnmond

Olivier van Noortlaan 108/118
3133 AT Vlaardingen
T 088 456 44 00
E  vlaardingen@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Spijkenisse

Locatie Medisch Centrum HOED

Oberonweg 1
3208 PE Spijkenisse

T 088 456 44 00

E  spijkenisse@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Hellevoetsluis

Locatie Medisch centrum BIB CV

Woordbouwerplein 1
3224 XL Hellevoetsluis

T 088 456 44 00

E  hellevoetsluis@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Maassluis

Locatie Franciscus Maassluis

De Vloot 206
3144 PK Maassluis

T 088 456 44 00

E  maassluis@caleidozorg.nl
Kaart

Website by Webroots