CaleidoZorg is actief in diverse gemeenten in Nederland. Op dit moment hebben wij de volgende vestigingen:

CaleidoZorg Eindhoven

Ceramlaan 12  (Stichting Gezondheidscentra Eindhoven | SGE)
5641 GD Eindhoven
T 088 456 44 00
M 06 4242 9722
E  eindhoven@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Rotterdam

Medisch Centrum Zuidwijk

Schere 31
3085 DT Rotterdam
T 088 456 44 00 (Ook voor POH-GGZ!)
M 06 2316 5673
E rotterdam@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

CaleidoZorg Tilburg
Kruisvaardersstraat 32E
5021 BE Tilburg

E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

Jan Frederik Vlekkeweg 1
5026 RJ Tilburg
T 088 456 44 00
M 06 4242 9722
E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

Locatie Regus

Hart van Brabantlaan 12-14 Het Laken
5038 JL Tilburg
T 088 456 44 00
E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Vlaardingen

Locatie Burgemeester van Lierplein 79

Burgemeester van Lierplein 79
3134 ZB Vlaardingen
T 088 456 44 00
E  vlaardingen@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Spijkenisse

Locatie Medisch Centrum HOED

Oberonweg 1
3208 PE Spijkenisse
T 088 456 44 00
E  spijkenisse@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Spijkenisse

Doctor J.M. Den Uyllaan 9
3201 WR Spijkenisse
E  spijkenisse@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Hellevoetsluis

Locatie Medisch centrum BIB CV

Woordbouwerplein 1
3224 XL Hellevoetsluis
T 088 456 44 00
E  hellevoetsluis@caleidozorg.nl
Kaart