CaleidoZorg is actief in diverse gemeenten in Nederland. Op dit moment hebben wij de volgende vestigingen:

CaleidoZorg Eindhoven

Beemdstraat 48-52
5652 AB Eindhoven
T 088 456 44 00
E  eindhoven@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Rotterdam Zuidwijk

Medisch Centrum Zuidwijk

Schere 31
3085 DT Rotterdam
T 088 456 44 00 (Ook voor POH-GGZ!)
E rotterdam@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Rotterdam Blijdorp

Gezondheidscentrum Blijdorp

Statenweg 108 F
3039 JJ Rotterdam
T 088 456 44 00
E rotterdam@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Tilburg

CaleidoZorg Tilburg
Ringbaan Noord 179
5046 AA Tilburg
T 088 456 44 00
E  tilburg@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Vlaardingen

Locatie Burgemeester van Lierplein 79

Burgemeester van Lierplein 79
3134 ZB Vlaardingen
T 088 456 44 00
E  vlaardingen@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Spijkenisse

Locatie Medisch Centrum HOED

Oberonweg 1
3208 PE Spijkenisse
T 088 456 44 00
E  spijkenisse@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Spijkenisse

Doctor J.M. Den Uyllaan 9
3201 WR Spijkenisse
T 088 456 44 00
E  spijkenisse@caleidozorg.nl
Kaart

CaleidoZorg Hellevoetsluis

Locatie Medisch centrum BIB CV

Woordbouwerplein 1
3224 XL Hellevoetsluis
T 088 456 44 00
E  hellevoetsluis@caleidozorg.nl
Kaart